Taboo Coin Projesi Nedir? Taboo Token Geleceği ve Analizi

Taboo coin projesi nedir sorusu birçok kripto yatırımcısını yakından ilgilendirmektedir. Son yıllarda kripto sektörünün giderek daha fazla yatırımcıya sahip olması ile birlikte bu alanda birçok coinin de araştırılmasına sebebiyet vermektedir. Taboo coin de bunlardan biridir. En basit açıklaması ile yetişkin içerikleri olan NFT’ler ile medya akışı sağlayan bir kripto para projesi olarak tanımlanabilir. Bu projenin geliştiricileri aynı zamanda Enjin Coinmarketplace’yi de oluşturmuştur. Bu da projenin son derece ciddi olduğunu göstermektedir. Yazımızın devamında Taboo coin hakkında tüm merak edilenleri okuyabilirsiniz. Ancak hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi içermez, yalnızca eğitim içeriklidir.

Taboo coin kullanıcıların birtakım fantezilerini keşfetmelerine imkan tanıyan NFT’ler satın almalarına olanak tanıyan bir platformdur. Son derece kullanıcı dostu olan bu platform yakın bir zamanda yeniden tasarlanmış arayüz ile hizmet vermeye başlamıştır. Kullanıcılar platform içerisinde Taboo jetonu satın alarak buradaki NFT’lerden satın alabilirler. Mevcut varlıklarının da %20 kadar garantili getiri elde edilecek şekilde stake edilebilir.

Taboo Coin Nedir?

Taboo coin projesi yetişkinlere hizmet veren ve yetişkin içeriklerinin satın alınabildiği platformda güvenli ödeme yapılmasına imkan tanıyan bir projedir. Bu proje en iyi yetişkin içeriklerini satın almalarına imkan tanır. Aynı zamanda ödemelerin Taboo coin ile yapılabilmesine olanak tanır. Taboo coin yetişkin video sektörü ile blokzincir teknolojisini buluşturan bir ortamdır.

Taboo Coin Nasıl Çalışır?

Taboo coin projesi incelenirken tokenin nasıl çalıştığını bilmek gerekir. Token Binance Smart Chain üzerinden çalışır. Bir BEP-20 jetonu olarak bilinir. Platformun da yerel para birimi olarak işlev görmektedir. BEP-20 jetonu olması işlem ücretlerinin hem düşük hem de hızlı olduğu anlamını taşımaktadır. Taboo jetonu satın alındığında platformda rahatlıkla ödeme aracı olarak kullanılabilir. Bunlarla NFT satın alınabilir ya da takas işlemi yapılabilir. Aynı zamanda bu jetonun sahipleri platformun yönetimine de katılarak önerilerde bulunabilirler. Bunun yanında bu kişilerin oylama hakları da bulunur.

Taboo Coin Özellikleri Nelerdir?

Taboo token özellikleri ise yatırımcıların en çok ilgisini çeken noktalar arasında yer alır. Kripto dünyasında birçok kişinin araştırdığı Taboo coin özellikleri hakkında da şunları söylemek mümkün olur:

  • Yüksek kaliteli yetişkin içerikli NFT’ler satın alma şansı sunar. Bu platform üzerinden sansürlenmemiş fotoğraflar ve videolar paylaşabilen modeller ile iş birliği yapma şansı verir. Bu NFT’ler ise sınırlı olarak üretilir ve özellikle koleksiyon değeri taşıdığı söylenebilir.
  • Platform kullanıcılarının jetonlarını stake etmelerine imkân sağlar. Bu da yatırımcısına pasif bir getiri sağlamaktadır. Stake edilen jetonlar aynı zamanda platformun da likiditesini artırarak fiyatta bir istikrar ortaya çıkarır.
  • Kullanıcıların canlı yayınları izlemesine ya da modeller ile etkileşime geçmesine olanak tanır. Bu da medya akışı özelliğini vurgular. Kullanıcıların fantezilerini gerçeğe dönüştürmesine olanak sağlar.
  • Platform her işlem için %5 kadar vergi uygulamaktadır. Verginin %2 kadarı da stake edenlere dağıtılmaktadır. %3 kadarı da likidite havuzuna eklenmektedir. Sonrasında ise kalan kısım yakılır ve jeton arzının azalması sağlanır.

Bu özelliklerine ek olarak platform topluluğun görüşlerini dinler ve taleplerini karşılamaya önem verir. Bu da tercih edilmesinde önemli bir etkendir.

Taboo Coin Nereden Alınır?

Taboo coin nereden alınır sorusu da yatırımcıların önem verdiği konulardan biridir. Taboo token Binance Smart Chain uyumlu cüzdan ile alınabilmektedir. Örnek vermek gerekir ise Trust Wallet ya da MetaMask cüzdanı gibi cüzdanlarınız olması gerekir. Bu cüzdanı açtıktan sonra ise cüzdan hesabınıza BNB göndermeniz gerekiyor. PancakeSwap gibi merkeziyetsiz borsalar üzerinden bu tokeni takas etmeniz gerekir. Takas işlem sırasında kayma oranını da mutlaka %12 kadar ayarlamak uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Taboo Coin Geleceği Nedir?

Taboo coin satın almak isteyen yatırımcılar için bu coinin geleceği hakkında net yanıtlar vermek her zaman mümkün olmaz. Yetişkin endüstrisinin blokzincir teknolojisi ile buluşturulan yenilikçi bir proje olduğu söylenebilir. Bu proje ile birlikte yetişkin içerikleri NFT olarak üretilmektedir. Bu da hem satışının hem de alımının kolay gerçekleşmesine imkan tanır.

2021 yılının ilk çeyreğinde planlanmaya başlanan proje kısa sürede popüler olmuştur. Bu da kripto alanında dikkati üzerine çekmesini sağlamıştır. Projenin gelecek planları arasında daha çok borsada listelenmek yer alır. Aynı zamanda daha fazla model ile işbirliği yapmak da yine proje amaçları arasında bulunur.

Taboo Coin Projesi Nedir? Taboo Token Geleceği ve Analizi makalemizin sonuna geldik. Bu tarz coin/ kripto incelemeleri hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz. Kripto para kategorimizi incelemeyi unutmayınız. Ayrıca Merak ettiğiniz coinler hakkında içerik paylaşmamızı isterseniz yorumlar kısmına mesajınızı bırakabilirsiniz.

Yorum yapın