Meme Coin FLOKİ Coin Nasıl Oldu da Bu Kadar Popüler Oldu?

Meme coin FLOKİ coin nedir ve neden bu kadar yükseldi soruları yatırımcıların akıllarını kurcalayan birçok soru işareti bulundurmaktadır. Köpek temalı olan meme kripto paralardan biri olan FLOKİ son yıllarda dikkatleri üzerine çeken projelerden birine sahip denilebilir. Özellikle bazı güçlü yatırımcıların meme coinlere ilgi göstermesi ile birlikte köpek temalı coinlerin fiyatlarında çok ciddi artışlar yaşandığı bilinenler arasındadır. Bundan dolayı birçok yatırımcı da FLOKİ coin projesi ve geleceği hakkında detaylı olarak araştırmalar yapmaktadır.

FLOKİ inu için sahibinin topluluk olduğu üzerinde durulmaktadır. Bununla birlikte kripto platformunun Elon Musk’ın kardeşi olan Kimbal Musk tarafından yürütülen Million Garden Movement projesiyle de bir ortaklığı bilinenler arasındadır. Ev bahçıvanlarının en önemli küresel sorunlarıyla çevrim içi ilgilenmelerine yardımcı olmayı amaç edinen bir projesi olduğu söylenebilir. FLOKİ hem Ethereum hem de Binance Smart Chain üzerinden çalışmaktadır. Yani bir ERC-20 ve BEP-20 tokeni olduğunu söylemek mümkün olur. Aynı zamanda kendi adını taşıyan ekosisteminin de yerel para birimi olarak kullanılan bir coindir. Bir kripto para birimi olarak metaverse platformu ile NFT Pazar yeri olacak şekilde birçok ürün ve hizmet sunmayı amaçlayan bir tokendir.

Meme Coin FLOKİ Geleceği Nasıl?

Birçok yatırımcının ilgisini çeken FLOKİ geleceği konusunda da merak edilmektedir. Ethereum blockhain teknolojisi ile çalışan token daha sonra Binance Smart Chain üzerinden de işlem görmeye devam etmiştir. Geniş bir kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen token zincir protokol özelliğine sahiptir. Kendi ekosistemini güçlendirmek adına DWF Labs tarafından tokenlerin doğrudan alınacağı da belirtilmiştir.

Hong Kong Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu bu tokenin yüksek getirili olan staking programlarına ilişkin olarak gerçekleştirile düzenleyici işlemlerine rağmen direncini korumuştur. Bundan dolayı birçok yatırımcının özellikle üzerinde durduğu tokenler arasında olduğunu belirtmek gerekir. Diğer meme coinler gibi faydaya kayma eğilimini yansıtması da dikkati çeken yönlerinden biridir. Genel olarak şu özelliklerinden de bahsetmek gerekir:

  • ERC-20 Standartına uygundur. Bu Ethereum tabanlı cüzdan ve borsalar tarafından işlem yapılabilmesine imkan yaratır.
  • FLOKİ inu topluluk odaklı bir yaklaşım benimser. Bu da kullanıcıların topluluk güdümlü kararlar almasına olanak tanır. Projenin büyümesine kullanıcıların katılımı çeşitli teşviklerle sağlanır.
  • Merkezi olmayan finans ürünlerinin entegrasyonlarını içerebilir. Bu da kullanıcılar için tokenlerini farklı şekillerde kullanmalarına olanak yaratır.
  • Ekosistemde bir çeşitlilik yaratmaktadır.
  • Köpek temalı bir tokendir. Bu da meme coinlere ilgi duyanların dikkatini çeken bir özelliktir.

FLOKİ İnu topluluğun gücünü bir araya getirmek ve bundan da birtakım faydalar üretmeyi amaç edinmektedir. Bunun için de yatırımcılarını çeşitli şekillerde ödüllendirdiğini söylemek gerekir.

FLOKİ Projesi Nedir?

FLOKİ Inu geliştirilmekte olan bir tokendir. Bu bağlamda incelendiğinde tokenin üç ana projeden meydana geldiğini vurgulamak gerekir. Bunlar Valhalla, FlokiPlace ve Floki Inuversity’dir. Bu projeleri şu şekilde açıklamak mümkün olur:

  • Valhalla: FLOKİ ekibi tarafından geliştirilen ve oyna kazan NFT oyun metaverse olarak açıklanabilir. Oyun aracılığı sayesinde blockzincir ve kripto teknolojisi hakkında kişilerin keşiflerde bulunmasına yardımcı olur.
  • FlokiPlace ise giderek güçlenen ve canlanan NFT ekonomisi ile kişilerin bu kripto para birimiyle birtakım fiziksel ürünleri almalarına yardımcı olur. Ödeme aracı olarak kullanılabilmektedir.
  • Floki University ise kripto para birimleri için eğitim platformu onayını amaç edinmektedir. Hitap edilen kitleyi eğiterek para birimi ve blockzincir teknolojisine alışmayı hedefler.

FLOKİ projesi sayesinde merak edilen ve yatırım yapılmak istenilen tokenler arasında önemli bir yere sahiptir.

FLOKİ En Yüksek Ne Kadar Yükseldi?

Birçok yatırımcı FLOKİ coinin ne kadar yükseldiği üzerinde de durmaktadır. En yüksek fiyat olarak 0.0003365 doları görmüştür. Bu da 4 Kasım 2021 tarihinde gerçekleşmiştir. FLOKİ coin en yüksek fiyat konusunda en yüksek ulaşabildiği değerdir.

FLOKİ Hangi Borsalarda İşlem Görüyor?

FLOKİ hangi borsalarda var sorusuna birçok borsa ismi ile yanıt verilse de en popüler borsanın Gate.io borsası olduğu söylenebilir. Aynı zamanda Binance ve Dex-Trade borsalarında da bulunmaktadır. Bu borsalarda kripto cüzdan hesabı olan kişilerin yatırım yapabilmesi mümkündür. Yazımızda bahsedilen bilgileri eğitim içeriği olarak kullanabilirsiniz. Ancak kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmaması gerekir.

Meme Coin FLOKİ Coin Nasıl Oldu da Bu Kadar Popüler Oldu? makalemizin sonuna geldik. Bu tarz coin/ kripto incelemeleri hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz. Kripto para kategorimizi incelemeyi unutmayınız. Ayrıca Merak ettiğiniz coinler hakkında içerik paylaşmamızı isterseniz yorumlar kısmına mesajınızı bırakabilirsiniz.

Yorum yapın