Agix Coin En Yüksek Kaçı Gördü? AGIX Coin Geleceği ve Projesi

AGIX coin en yüksek kaçı gördü sorusu kripto borsalarında yatırım yapan kişileri yakından ilgilendirmektedir. Bu borsalarda işlem yapan kişiler için birçok coin olsa da geleceği parlak olarak görülen coinler her zaman önceliklidir. SingularityNET coini olan AGIX coin son dönemde büyük bir ilgi çekiyor. İçeriğimizde yapay zekâ ekosistemine son derece farklı bir soluk getiren AGIX coin hakkında bilgiler vereceğiz. Ancak bu bilgilerin hiçbirisi yatırım tavsiyesi değildir. Eğitim ve bilgi edinme amaçlı olarak verilmektedir.

AGIX Coin Nedir?

AGIX coin nedir sorusuna yapay zekâ hizmetlerinin merkeziyetsiz bir ağ üzerinde paylaşılmasına imkân tanıyan bir platformdur yanıtı verilebilir. Bu coin Hollanda’da kâr amacı gütmeden kurulmuş olan SingularityNET Vakfı tarafından yönetilir. AGIX coin yapay zekanın büyümesini hızlandırarak pazarda daha iyi bir yer edinmek amacıyla oluşturulmuştur. İlk aşamalarda ağın önemli yönetim kararları token sahipleri tarafından alınırdı.

Ancak ağ gelişme gösterdikçe kendi kendini düzenleyerek Merkezi Olmayan Otonom Organizasyona geçiş sağlanarak kararların daha sistematik alınması sağlandı. SingularityNET ise 2017-2018 arasında OpenCog Vakfı, Hanson Robotics, Vulpem, Novamente LLC ana gruplarının bir araya gelmesi ile kurulmuştur. Bu programın beta versiyonu ilk olarak 2019 senesinin şubat ayında yayınlanmıştır.

Bu Beta uygulama son derece kritik bileşenler içermektedir. Ağda başarılı şekilde çalışmasını sağlayan Ethereum’a olan bağımlılığı da en aza indirmeyi hedeflemektedir. Aynı zamanda Al hizmetlerinin entegrasyon sürecini basitleştirerek pazardaki hizmetlerin daha düzenli olmasını sağlamak gibi birçok stratejik kararlarını yönlendirmektedir.

AGIX Coin Nasıl Çalışır?

AGIX coin nasıl çalışır sorusuna yanıt verebilmek için sistemi çok iyi anlamak gerekir. Bu coin SingularityNET platformunun para birimidir. Bu platform dünya çapında kullanılan yapay zeka hizmetlerinin daha kolay geliştirilebilmesine olanak sağlamak için oluşturulmuştur. AGIX coin Ethereum blockhain içerisinde bulunur. Ağın sağladığı tüm güvenlik ve dayanıklılıktan yararlanır. Bununla birlikte Ethereum ağı günümüze kadar başarılı bir saldırıya uğramayan son derece güvenilir ağlar arasında yer alır. AGIX coin de bu güvenilirliğe büyük ölçüde katkıda bulunmaktadır.

AGIX Coin Özellikleri Nelerdir?

AGIX coin kullanıcılarına birtakım avantajları bir arada sunmaktadır. Bu coini satın almadan ve yatırım yapmadan önce tüm bu özellikleri dikkate almak gerekir. En önemli AGIX coin özellikleri arasında ise şunları saymak mümkün olur:

  • SingularityNET yapay zeka üretenler ile bu sistemleri kullanan kişiler arasında bir ağ oluşturmaktadır. Platforma katılan her katılımcı sayesinde bu yapay zekâ ağları daha değerli bir hale gelmektedir. Bu da platformun her geçen gün büyümesine katkı sunar.
  • Yapay zekâ hizmetlerinde birçok üretici olduğu için bu coin projesi sayesinde kullanıcılar ihtiyaçlarına göre bir yapay zekâ hizmeti alabilir. Aynı zamanda farklı hizmetlere daha kolay geçebilir.
  • SingularityNEt aynı zamanda birbirinden çok farklı yapay zekâ alanında hizmet üretenlerin birlikte çalışmasına uygun ortam yaratır. Bilgi ve becerileri kişiler paylaşarak en zor görevleri daha kolay yapabilirler.
  • Blockzincir teknolojisi sayesinde merkezi olmayan bir yapısı vardır. Bu da kullanıcılara hem şeffaf hem de güvenli bir ortam sunar.

Bunlara ek olarak geliştiricilere hizmetlerini daha kolay paylaşma şansı sunar. Kullanıcılar bu alandaki farklı hizmetleri değerlendirme şansı bulabilir. Bunlara ek olarak hizmet sağlayıcılara ulaşım sağlama imkanı elde edebilirler. Alıcılar yapay zeka geliştiricilerinin sunduğu hizmetleri herhangi bir ödeme yapmadan deneme imkanına da sahiptirler.

AGIX Coin Nereden Alınır?

AGIX coin nereden alınır sorusuna ise Binance, KuCoin ve HitBTC olmak üzere farklı borsa isimleri ile yanıt verilebilir. Aynı zamanda çok popüler olan DEX platformlarından olan Uniswap ve Balancer üzerinden de satın alımı mümkündür. ERC-20 standartlarına göre üretilen coin madenciliği de yapılamayan bir coindir.

AGIX Coin Geleceği Nedir?

AGIX coin geleceği nedir sorusu birçok kripto yatırımcısının üzerinde durduğu bir konudur. Özellikle arama motorlarında bu bilgi için birçok arama yapılmaktadır. Yapay zeka araçlarını ve kütüphanelerini satmaları konusunda geliştiricilere en iyi ortamı sunan bir sistemdir. Hem satışları kolaylaştıran hem de alıcıların ödeme öncesinde sistemleri denemelerine olanak tanıyan bir platformdur. Yapay zekanın giderek gelişme göstermesi de bu coinin gelişen sektörden pay alacağı düşüncesini yaratabilmektedir.

Agix Coin En Yüksek Kaçı Gördü? AGIX Coin Geleceği ve Projesi makalemizin sonuna geldik. Bu tarz coin/ kripto incelemeleri hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz. Kripto para kategorimizi incelemeyi unutmayınız. Ayrıca Merak ettiğiniz coinler hakkında içerik paylaşmamızı isterseniz yorumlar kısmına mesajınızı bırakabilirsiniz.

Yorum yapın